سرویس جی پی آر اس ایرانسل : بخش اول

(General Packet Radio Service) GPRS همراه اول این سرویس ایرانسل ، سرویسی است که به شما این امکان را می دهد که شما بتوانید همیشه و همه جا آنلاین بوده و به راحتی از اینترنت استفاده نمایید. شما همراه اول می توانید از طریق لپ تاپ شخصی خود، رایانه دستی یا خانگی (PDA) یا مرورگر WAP روی گوشی خود را به آسانی و شارژ ایرانسل در کمترین زمان به اینترنت متصل کنید.

سرویس شارژ ایرانسل GPRS

درهنگام حرکت شارژ ایرانسل و رفت و آمد، بدون هیچ زحمت و تلاشی می توانید به صورت ۲۴ ساعته از شبکه جهانی وب ( اینترنت ) استفاده کنید .
این مرورگر (browser) در اکثر شارژ ایرانسل گوشی ها با علامت “کره زمین” نشان داده شده است.
برای اولین بار در شارژ ایرانسل ایران اینترنت ۲۴ ساعته در تلفن همراه تمامی مشترکین ایرانسل!
شبکه GPRS ایرانسل از روز شنبه ۵ اسفند ۸۵ رسما افتتاح شده است و ارسال تنظیمات GPRS برای مشترکین آغاز یافته است. ایرانسل کلیههمراه اول تنظیمات GPRS را از طریق پیام کوتاه (SMS) برای تمامی مشترکیــن ارسـال می نماید. درصورتیکه پیام کوتاهی که ایرانسل برای شما ارسال کرده که حاوی تنظیمات GPRS بوده را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید با شماره گیری *۱۳۰*۳*۵#[Yes/Ok] اطلاعات شارژ ایرانسل مربوط به این تنظیمات را دریافت نمایید.
رایانه دستی (PDA) و شارژ ایرانسل GPRS

در صورتی که شارژ ایرانسل از انتقال تنظیمات GPRSدر گوشی خود مطمئن شدید و علامت اتصال به شبکه جهانی اینترنت از طریق سرویس GPRS (یک علامت G یا یک مثلث برعکس در کنار علامت آنتن) بر روی صفحه تلفن همراه شما نمایان شد، شما می توانید با انتخاب مرورگر (WAP/ Web browser) در منوی گوشی همراه اول خود و سپس وارد کردن آدرس اینترنتی خود (URL) به شبکه جهانی وب (اینترنت ) دسترسی پیدا کنید.

مشترکین عزیز شارژ ایرانسل ایرانسل،
نحوه دسترسی به اینترنت شارژ ایرانسل

اگر مشترکین ایرانسل بعد از دریافت پیام ایرانسل مبنی بر تنظیمات GPRS آن را ذخیره (save) کنند تمامی شارژ ایرانسل آن تنظیمات به گوشی آنها منتقل خواهد شد .

در ضمن برای بازدید از آن همراه اول دسته از وب سایت هایی شارژ ایرانسل که نسخه ویژه PDA ندارند نیز مشکلی وجود نخواهد داشت. فقط شاید مجبور باشید در صفحات این گونه وب سایت ها کمی بالا و پایین بروید تا محتویات کل صفحه را مشاهده کنید.
توجه: شارژ ایرانسل
با داشتن یک PDA و سرویس GPRS، هر چه از جهان می خواهید در دسترس شماست. می توانید ایمیل تان را چک کرده ، از هر سایتی با هر موضوعی بازدید کنید ، از امکانات چت استفاده کنید ، خرید اینتر نتی انجام دهید و یا حتی شارژ ایرانسل از سایت http://www.irancellcharge.com برای خرید شارژ ایرانسل استفاده کنید . امروزه رایانه های دستی ( لپ تاپ ) با سرعت زیادی در حال فراگیر شدن هستند بطوریکه بسیاری از وب سایت ها نسخه هایی از صفحات خود را بطور ویژه برای کاربران PDA طراحی نموده اند تا همراه اول صفحات بطور کامل با اندازه صفحه رایانه دستی شما سازگار باشند.

شارژ ایرانسل

شارژ همراه اول

شارژ تالیا

Leave a Reply