کنترل حساب اینتر نتی با ایرانسل : قسمت اول

• در صورتی که مشترک، تا مهلت پرداخت تعیین شده، همراه اول اقدام به پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود ننماید، خط تلفن وی به حالت تعلیق یک طرفه در خواهد آمد. در این حالت، مشترک تنها قادر به دریافت تماس و پیام کوتاه می باشد و شارژ ایرانسل امکان برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه را نخواهد داشت.
• استعلام حساب: جهت اطلاع از وضعیت حساب خود در هر شارژ ایرانسل زمان، می توانید با خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل تماس حاصل فرمایید.
• پس از گذشت ۲۱ روز از تعلیق یک طرفه، و عدم تصفیه حساب در این مدت، خط تلفن همراه به صورت خودکار به حالت تعلیق کامل در خواهد آمد. در این حالت مشترک نه تنهاهمراه اول قادر به برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه نخواهد بود، بلکه امکان شارژ ایرانسل دریافت تماس و پیام کوتاه را هم نخواهد داشت.
• سیم کارتهای شما برای استفاده در شهر خاصی ثبت نشده اند. این بدان معناست که شما می توانید با شارژ ایرانسل سیم کارت خود در هر جای کشور اقدام به برقراری تماس نمایید و هزینه اضافی به شما تعلق نگیرد.
• جهت تماس با مرکز خدمات مشترکین تنها کافی است با شماره۷۰۰ تماس حاصل فرمایید. در صورتیکه از خط تلفنی به غیر از ام تی ان ایرانسلهمراه اول استفاده می نمایید، لطفاً از شماره شارژ ایرانسل ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ استفاده نمایید.
• سیم کارتهای مفقود شده/ مسروقه: در صورت گم کردن یا دزدیده شدن سیم کارت، مراتب را هر چه سریعتر به شارژ ایرانسل خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل اطلاع دهید.
• مدت تماس شما ازهنگامیکه تلفن شروع به زنگ زدن شارژ ایرانسل می کند محاسبه نمی شود، بلکه این محاسبه از زمانیکه به تماس شما جواب داده شود آغاز می گردد.
• اگر هر پرسشی در ارتباط با خریداری سیم کارت، اطلاعات حساب، مشخصات و جزئیات پوشش شبکه، خدمات ارزش افزوده، اطلاعات درباره پیام کوتاه و … برایتان شارژ ایرانسل مطرح شده است و یا می خواهید درباره ما و خدمات ام تی ان ایرانسل بیشتر بدانیدهمراه اول با ما تماس بگیرید. مرکز خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل پاسخگوی شماست.
ام تی ان ایرانسل صورت حساب شما را شارژ ایرانسل به گونه ای متفاوت محاسبه می کند!

• مادامیکه شما در داخل ایران هستید چه تماسهای شما در داخل شهر خودتان برقرار شود و چه با شهردیگری تماس بگیرید (تلفن همراه یا خط ثابت) شارژ ایرانسل هزینه تماسها براساس تعرفه تماس شهری خواهد بود. در ام تی ان ایرانسل هزینه تماس بین شهری وجود ندارد!
• اگر پس از شارژ ایرانسل گذشت ۲ دوره صدور صورتحساب، سیم کارت همچنان به حالت تعلیق کامل باقی بماند و مشترک اقدام به تصفیه حساب خود ننماید، شماره تلفن همراه وی از شبکه ام تی ان همراه اول ایرانسل حذف خواهد شد. در این حالت، مشترک کلیه حقوق خود را در ارتباط با مالکیت و استفاده ازاین شماره تلفن از دست خواهد داد.
• صورت ریزمکالمات: شما می توانید با پرداخت هزینه تعیین شده، صورت ریزمکالمات خود را همراه با صورتحساب ماهانه دریافت نمایید. اگر در هنگام ثبت نام جهت دریافت ریزمکالمات خود اقدام ننموده اید ، جهت استفاده از این شارژ ایرانسل سرویس با خدمات مشترکینهمراه اول تماس بگیرید.
• صورتحساب تلفن همراه شما به صورت ماهانه برایتان ارسال می گردد.روش دریافت این صورتحساب بسته به انتخاب خود شما می تواند از طریق پست، کنترل حساب اینترنتی (e-careE-care) و یا پست الکترونیکی (E-mail) باشد. در صورت عدم دریافت صورتحساب پس از گذشت یک ماه، خواهشمند است با شماره شارژ ایرانسل ۷۰۰ یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس حاصل فرموده و یا حضوراً به مراکز خدماتی ام تی ان ایرانسل مراجعه نمایید.
• مرکز خدمات مشترکین همراه اول ام تی ان ایرانسل بدون وقفه ( ۲۴ ساعت در شبانه روز و ۷ شارژ ایرانسل روز در هفته) آماده پاسخگویی به سؤالات شما مشترکین گرامی است.

• در هنگام تماس با خدمات مشترکین صرفنظر از مدت زمان مکالمه شما شارژ ایرانسل با این مرکز، هزینه محاسبه شده برای شما مقدار ثابتی خواهد بود.
• در صورتیکه مشترک قبل از تمام شدن یک دوره و دریافت صورتحساب، از تمامی اعتبار خود استفاده نموده باشد، جهت ممانعت از تعلیق یکطرفه خط: (۱) می تواند قسمتی از بدهی خود به ام تی ان ایرانسل را تصفیه نموده و مجدداً حسابش را به مقداری کمتر از حد اعتبار کاهش دهدهمراه اول و یا (۲) می تواند با پرداخت سپرده به ام تی ان شارژ ایرانسل ایرانسل میزان حد اعتبار خود را افزایش دهد. در این صورت، در ماههای بعد نیز می تواند تا حد اعتبار افزوده شده، از خدمات شبکه استفاده نماید.
جهت کسب اطلاعات در مورد هریک از موارد زیر، با گرفتن شماره ۷۰۰از تلفن همراه شارژ ایرانسل ام تی ان ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ از سایرهمراه اول خطوط با خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل تماس حاصل فرمایید.
• هزینه تماس از لحظه برقراری، براساس دوره های یک دقیقه ای محاسبه می گردد. بدین صورت که حتی اگر بخشی از یک دقیقه را مصرف نموده باشید، آن دقیقه کاملهمراه اول محاسبه می گردد (تماس با خدمات مشترکین که صرفنظر ازمدت شارژ ایرانسل مکالمه فقط هزینه ای ثابت را در بر می گیرد، از این قاعده مستثنی می باشد).
• هنگام پرداخت صورتحساب تلفن همراه ام تی ان ایرانسل ، ارائه شناسه پرداخت الزامی است. این شماره پس از ثبت نام از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد. این شماره همچنین در قسمت بالای صورتحساب شما درج شده است. شارژ ایرانسل در صورت فراموش کردن شناسه پرداخت، لطفاً با مرکز همراه اولخدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل تماس حاصل فرمایید؛ در غیر این صورت پرداخت وجه میسر نمی باشد.
خدمات مشترکین در شارژ ایرانسل خدمت شماست!
• این هزینه ثابت معادل هزینه یک دقیقه شارژ ایرانسل مکالمه می باشد.

شارژ ایرانسل

شارژ همراه اول

شارژ تالیا

Leave a Reply